- Reklama -udalosti

/

Mateřská škola Praha se o své svěřené děti stará dokonale

Mateřská škola Praha se o své malé svěřence stará naprosto dokonale. Mí dva synové do školky chodí hrozně rádi. Školka má otevřeno od 7 do 19 hodin, díky čemuž jsem se mohla vrátit do své původní práce, kde musím často bohužel zůstávat o něco málo déle, a tak mi delší čas otevírací doby školky naprosto vyhovuje. Tatínek dětí s námi nežije, a tak je pro mě velmi důležité, že mi školka vychází vstříc i napříč mými pracovními povinnostmi. Kromě jiného si Péťa i Pavlík nemohou prostředí školky vynachválit. Cítí se tam jednoduše jako doma. Mají tam veškerý servis, paní vychovatelky se jim pravidelně věnují, učí se s nimi, přistupují k nim zcela individuálně a také se vší láskou. Jsem vděčná za to, že mohou synové chodit právě do této školky. 

Mateřská škola Praha pro mě zcela bezprizorně tou nejlepší školkou v Praze

Mateřská škola Praha ProFamily je pro mě zcela jasnou jedničkou v oblasti předškolního vzdělávání dětí. Se státní školkou se tato instituce rozhodně srovnávat nedá. Poměrně často je mi velmi líto mých kolegyní v práci, které si stěžují na nevhodný přístup pedagogů k jejich dětem i na zaostávání dětí v mnoha různých činnostech. Dle mého názoru by mělo předškolní vzdělávání projít zásadní reformou, která by tato negativa odstranila. Bohužel by to byl běh na poměrně dlouhou trať. 

Děti ve školce neznají nudu

Mateřská škola Praha je bezvadná po všech stránkách. Děti v ní navíc naprosto vůbec nemají šanci poznat nudu. Stále něco tvoří, dovádějí, jezdí na výlety, chodí za zvířátky, navštěvují jízdárny, plavou, hrají tenis, cvičí na flétnu či se učí angličtinu s rodilým mluvčím. A to je pouze výčet toho, co se ve školce skutečně pravidelně odehrává. Synové jsou často plni různých zážitků, kterých by se jim se mnou rozhodně nedostalo. V létě dokonce děti létají k moři a v zimě zase vyrážejí na hory.