- Reklama -udalosti

/

Podzimní interiér a bydlení jako z katalogu? Stačí nakoupit za pár korun dekorace

Podzim je obdobím, kdy mnohé z nás začnou přemýšlet, co by v rámci interiérových trendů mohly aplikovat do svého domova. Ani my nejsme jiné, a proto jsme vybrali inspiraci z nejnovějších trendů.

Zapomeňte na velké přesuny nábytků a rapidní změny. V oblasti nábytku doporučujeme být nadčasový a to, s čím si můžete hrát jsou doplňky a dekorace. Pokud je milujete tak, jako my, určitě se vám budou líbit nejnovější trendy v bydlení. Podzim je jednoduše vyžaduje a malé detaily mají sílu velkých změn a efektů. Nevěříte? Pojďte se přesvědčit.

Pečlivě vybrané bylinky a oleje
Vielö sprchový gel (Biorganica), který vám dopřeje požitek z tak běžných věcí jako je sprchování. Je kombinací pečlivě vybraných bylin a olejů a blahodárnou bio syrovátkou. Nedělá kompromisy mezi maximální čistotou a účinky. Minimalistický design je předurčen k zakomponování do vaší koupelny, kde takový obalový design plní zároveň funkci doplňku. Detaily dělají svět.

Vonné tyčinky jako symbióza s interiérem
Vonné tyčinky Wild Bamboo, které přináší Zara Home vnášejí do příbytku esenci, která opantá všechny vaše smysly. Místnosti příjemně provoní a vytvářejí jakousi symbiózu s interiérovým nábytkem, dřevem a čistotou.

Vlněné deky jako symbol tepla domova
Vlněná přikrývka s dlouhými třásněmi od Cellbes je ideálním společníkem na podzimní večery. Na pohovce nebo v posteli plní svoji funkci, zatímco v ratanovém košíku vedle ní skvěle dotváří nejnovější interiérové ​​trendy v přírodním duchu. Deka je neodmyslitelnou součástí těch nejlépe strávených dní doma. Pocit hřejivosti totiž symbolizuje teplo domova. Souhlasíte?

Čekání na příchod nejkrásnějších svátků v roce
Skleněná váza nemusí být jen transparentní. Medový odstín nabízí prostor pro hru s dekoracemi, přičemž pomalý můžete sáhnout již po vánoční výzdobě. Ta H&M Home v neutrálních odstínech je nenápadná a postupně vnáší do interiéru atmosféru těch nejkrásnějších svátků v roce.
Láska jde přes žaludek
Chladné podzimní večery jsou jako stvořené pro příjemnou večeři. Dobré jídlo vynikne na stylovém prostírání, které dnes můžete měnit, jak jen chcete. Inspirujte se nejnovějšími trendy interiérových značek a věřte, že neuděláte krok vedle. No a nezapomínejte, že láska jde přes žaludek.