- Reklama -udalosti

/

S gumovými koberečky do auta budete mít stále uklizeno

Nejen v zimě, ale i za deštivého počasí máme v autě našlapáno. Možná také tu a tam něco vylijeme na podlahu – děti sladké pitíčko, my kávu a hned je nepořádek, který lze jen velmi složitě čistit, na světě. Ještě ke všemu, pokud máte na podlaze textilní koberečky. Jsou sice útulné, působí příjemně, ale popravdě řečeno, jsou velmi nepraktické a na údržbu složité. Vyměňte je za gumové, uvidíte, že vám ušetří čas.

Správně zvolené gumové koberce

Výběr koberců je velice jednoduchý. Stačí zvolit prodejnu či eshop a nakoupit. Vybírat doporučujeme podle modelu vašeho auta, tak budete mít jistotu, že budou autokoberce správné velikosti a nikde nebudou přečuhovat nebo nebudou naopak příliš malé. Vyplatí se koupit celou sadu koberců, což znamená do přední, ale i zadní řady. Díky tomuto způsobu můžete být klidní, že vám nikdo za nepříznivého počasí neumaže podlahu.

Složení autokoberců bude důležité

Tak jako u jiných produktů, můžeme i gumové autokoberce koupit v různé kvalitě a cenové relaci. Pokud narazíte na výrazně levné koberce, přesvědčte se o jejich kvalitě a složení. Takové zpravidla mívají ve složení PVC. To bohužel nedoporučujeme, protože takové koberečky praskají, kloužou po podlaze, a také boty vám po nich mohou klouzat, což může být nejen nepříjemné, ale také nebezpečné. 

Prohlédněte si nabídku na Autodoplňky-obchod.cz. Zde vyberete koberce, ale i jiné doplňky pro auto za rozumné ceny. Navíc, pokud si nebudete jisti výběrem, specialisté vám rádi poradí.