- Reklama -udalosti

/

Udělejte si zásoby zdraví

Poznejte vydatnou přírodní zásobárnu energie, zdraví a silné imunity. Neroste však v zahradě. Řeč je o dovolené na piešťanském Lázeňském ostrově, která vás dokonale zregeneruje po létě a připraví na zimu.

PR servis 29.10.2021 00:00 ensana4, PR, nepouzivat
Tělo si pamatuje všechno dobré, co mu kdy dopřejete. Letní sezóna je úspěšně za vámi a vy přemýšlíte, kde byste ještě načerpali trochu energie a zdraví, které vám zajistí dobrý pracovní výkon v nadcházejících chladnějších měsících?

Když vám jako první napadla dovolená, absolutně s vámi souhlasíme. No letět do zahraničí, zvykat si na exotickou stravu a odlišné poměry, nedejbože absolvovat další jet lag se vám už nechce…opět máte naši plnou podporu a když přemýšlíte o pohodovém odpočinku na Slovensku, říkáme jednoznačné ano.

Naplánujte si ozdravný pobyt na piešťanském Lázeňském ostrově s ubytováním v hotelu Esplanade.

Poznejte místo, které je z jakéhokoliv koutu Slovenska vzdáleno doslova „co by kamenem dohodil“. Říkáte si, že je jich jako máku? No to, které vám chceme jako jednu z variant vaší dokonalé podzimní dovolené nabídnout má něco navíc.

Není to však jen takové ledajaké „něco“. Řeč je o termálních pramenech a vzácném bahně, za jehož účinky neváhají měřit cestu i lidé z dalekého zahraničí. Řeč je o piešťanském Lázeňském ostrově.

Skandinávský design, Slovenská pohostinnost

Čtyřhvězdičkový hotel Esplanade je ideálním místem, kam si mohou kamarádky vyrazit na prodloužený víkend a „nabít“ tento čas procedurami ale i příjemnými procházkami. Díky účinkům sirného bahna se kamarádky z pobytu vrátí jako nové i díky možnosti dopřát si kosmetické a zkrášlující procedury. Kromě toho se nadýchají čerstvého vzduchu, který se koncentruje v překrásném lázeňském parku. Ten rozmanitostí připomíná botanickou zahradu s množstvím romantických kavárniček a zákoutí, kde lze jen tak posedět při rozhovoru nebo s rozečtenou knihou.

Rezervujte si podzimní pobyt ve čtyřhvězdičkovém piešťanském hotelu Esplanade za výborné ceny.

Esplanade je i místem, kde se uživí léčivý firemní teambuilding zpestřený řadou aktivit, které nabízí blízké i vzdálenější okolí a kde bude mít možnost společnost usednout i za účelem prezentování úspěchů či plánů. Hotel Esplanade je tajným pokladem párů, které si chtějí vychutnat klid a zkrásnět či vyzdravit na lázeňských procedurách. Ty Piešťany nabízejí nepočítaně – podle chuti a díky pokynům lázeňského lékaře se vám podaří sestavit si balíček procedur na míru. Vybírat budete mít z čeho – je jich více než 60 a každá z nich je přesně zacílena na oblast, ve které váš pohybový aparát rád vypovídá službu.

Místo, kde dostanete všechno

Hotel Esplanade je oblíbený také díky vynikající kuchyni, vzdušným a světlým interiérům a díky své pýše – největšímu balneoterapeutickému centru Balnea Health Spa, které se rozprostírá na ploše více než 7000 m2. Hotel Esplanade se pyšní i vnitřním a venkovním bazénem, ​​který bude fantastickým místem k relaxaci během teplejších podzimních dnů. Veškeré informace o hotelu, lázeňském domě Balnea Health Spa a volnočasových či kulturních aktivitách naleznete na www.ensanahotels.com/esplanade/sk.