- Reklama -udalosti

/

Na Halloween bude strašit i u vás doma: Žádný strach, bude to zábava

Jak trávíte halloweenský večer? V tichosti při světle svíček, či spíše v kostýmech, s kapsou plnou sladkostí? Ať už slavíte Dušičky po našem, nebo s děckami chystáte bláznivou halloweenskou žurku, máme pro vás skvělý tip. Vydejte se s Mirem Jarošem na tajemnou cestu po stopách strašidel a dopřejte jim večer plný strašidelné zábavy přímo u vás doma.

Které strašidýlka z našich pohádek znáte, vzpomenete si? Ježibabu, Permoníka, Martinka Klingáčka, bezhlavého rytíře či zubatou? Halloweenský večer je tou nejlepší příležitostí vydat se po jejich stopách. Pošlete děcka na toulky do starého Čachtického hradu společně s Mirem Jarošem a jeho kamarády a užijte si halloweenský večer s Kauflandem Dětským festivalem plný zábavy pro celou rodinu. Jak jinak, i tentokrát ONLINE a docela ZDARMA.

Miro Jaroš, The Pastels i Polemic
Nejen tajemná výprava za strašidly, ale rovnou celý maraton strašidelné zábavy pod názvem „Po stopách strašidel“ na vás opět čeká na vaší oblíbené dětské online Turbo TV. Stačí, když si s děckami v neděli 31. října v 15:30. klikněte na detskyfest.sk. A později večer si „dospěláckou“ část programu určitě užijete i vy. Pokud se rádi bojíte, nenechte si ujít tak trošku strašidelný program s taneční skupinou The Pastels či koncert skupiny Polemic a Kaliho Ples příšer.

Nebojte se, čeká vás spousta zábavy!
Dobrodružný výlet za strašidly odstartuje moderátorka Veronika Hatala spolu s dětmi z dětských televizních novin přímo na strašidelném Čachtickém hradě. Žádný strach, děti se nebudou bát! O to se postarají myšky Oškvarok a Omrvinka ze stra(šiši)delné školičky divadla Teátr Komika, které společně se Zpívankově naučí i ty nejmenší, jak porazit strach. Podaří se princi z divadla NATRAKY vysvobodit princeznu ze strašidelného hradu? Děti se také dozví, jaký je rozdíl mezi Halloweenem v zahraničí a svátkem Dušiček u nás na Slovensku. Zábavu ochutí recepty na strašidelné dobroty či nápoje staré ježibaby, které připraví profesionální barman. Pokud ještě nemáte doma vyřezané strašidýlko z dýně, v kreativních dílnách Talentus si společně s dětmi můžete vyříznout ty nejkrásnější halloweenská dýňová strašidýlka. Profesor Kyslík předvede své hokusy-pokusy, ve kterých vyrobí tajemnou mlhu na strašidelný večer. A bude se i tancovat – s dětskou taneční skupinou vás doma v obýváku naučíme tancovat strigonský tanec s metlami.

Halloweenský program plný zábavy a váš oblíbený Kaufland Dětský festival vám i tentokrát online a zcela zdarma přináší Kaufland.