- Reklama -udalosti

/

Věnujte svým větším dětem vánoční dárky, které jim udělají skutečnou radost

Není vůbec jednoduché obdarovat náctileté děti. Zpravidla totiž platí, že čím jsou starší, tím náročnější požadavky na dárky mají, a to nejen na Vánoce, ale k jakékoli příležitosti. Protože se ale blíží Vánoce, podívejme se na to, čím byste mohli obdarovat děti ve věku od 8 let až po ty dospívající nebo dospělé.

Dárky pro děti ve věku kolem 10 let

Na základní škole už u dětí zaručeně poznáme, co je baví. Některé děti tíhnou ke sportu, jiné k rukodělným kroužkům, další děti mají rády hudbu, tančí, přejí si dostat bicí nástroje… Pořiďte jim to, co si přejí, ať už to budou chrániče na fotbal, mikroskop pro pozorování brouků, dalekohled… U kluků stále vedou i auta na dálkové ovládání a další podobné vychytávky. Holky rády čtou YA nebo vyrábí šperky, mýdla, vůně díky praktickým sadám, které jsou v obchodech k dispozici.

Pro děti ve věku kolem 14 let

Děti dokončující základní školu už vědí, jaký mají vkus, mají svůj styl. Potěšíte je nejvíc oblečením, které se jim líbí, šperky, hodinkami, ale také elektronikou, IT technikou. Také změna dětského pokoje jim udělá radost. Ať už jim přijde návštěva v podobě kamaráda nebo protějšku, který se jim líbí, chtějí být na svůj pokoj pyšní.

Pro děti ve věku kolem 17 let

Období před dospělostí bývá pro mnoho rodičů a dětí komplikovaným. I když ratolesti žadoní o dárek v podobě peněz, který je praktický a s nímž si mohou kopit přesně to, co si přejí, vždy věnujte i něco na památku. Finanční hotovost je skutečně praktická, ale neosobní. Dívky potěší šperk, kabelka, parfém, kluky šperk, elektronika, adrenalinové zážitky i první vlastní auto.

Vše pro milovníky hudby, klarinety, kytary, mixpulty, dechové nástroje, také kytary, Hi-Fi, sluchátka a mnohé jiné, najdete v e-shopu melodyshop.cz. Udělejte radost svým dětem i svým dalším blízkým.