- Reklama -udalosti

/

Nejstylovější halloweenské masky letošního roku: Inspirujte se světem ženských filmových postav


Máte-li odvahu, co takhle zkusit kostým Cruelly de Vil v podání Emmy Stone na halloweenskou párty?
Další z kategorie antihrdinek, Harley Quinn, by vás mohla předurčit stát se středem pozornosti halloweenské párty.
Postava Trinity z Matrixu v černém, s brýlemi je drsná a elegantní zároveň. Tento kostým je jasnou halloweenskou volbou.

Postava Cruelly de Vil, kterou v novém filmu se stejným názvem Cruella hraje herečka Emma Stone, je jednou z těch nezapomenutelných. Elegantní černá, výrazné líčení, červené rty, kůže a hra na dominu, přesto by se dal popsat tento kostým. Odvážili byste se?

Máte-li odvahu, co takhle zkusit kostým Cruelly de Vil v podání Emmy Stone na halloweenskou párty?

Harley Quinn
Další z kategorie antihrdinek ve filmovém světě, Harley Quinn, by mohla být tou, která vás předurčí stát se středem pozornosti halloweenské párty. Oblečte se jako herečka Margot Robbie, která Harley ztělesňuje ve filmu The Suicide Squad, nahoďte její nezbedný úšklebek, přidejte trochu šíleného pohledu ao perfektní kostým máte postaráno.

Trinity
Postava Trinity alias herečky Carrie-Anne Moss v trilogii Matrix byla skutečně tajemná, drsná a svým způsobem i elegantní. Možná ten dojem vyvolala volba na černou barvu jejího kostýmu. K tomu černé sluneční brýle, kůže a dokonalý filmový look, kterým se můžete nechat i pro letošní Halloween inspirovat, je na světě.

Leeloo
Pokud jste přirozená zrzka nebo jste jí vždy toužili být, pak je pro vás možná jasnou volbou tento filmový kostým… Postava Leeloo z filmu Pátý element, kde zazářila herečka Milla Jovovich. Nespoutanost, divoký pohled v kontrastu s nevinností filmové postavy a síly v podobě biologické zbraně, kterou představovala, to se k Halloweenu hodí, co řeknete?

Cat Woman
Krásnou a nestárnoucí herečku Halle Berry si budeme rozhodně pamatovat v její filmové roli Cat Woman. Chcete-li se na chvíli během halloweenské noci a párty vžít do této hrdinky, musíte mít také skutečně odvahu. Její kostým není pro stydlivé dívky. Ty odvážnější najdou zajisté k tomuto kostýmu něco i ve svém šatníku, mýlíme se?