Sobota, 4 prosince, 2021

/

Supersporty na Rally Radosti letos vybraly více než 30 tisíc Kč

Rally Radosti 2020 je úspěšně za námi a nám nezbývá, než bilancovat aktuální ročník. Čtyřicítka supersportů se sešla ráno, 11. září na trojičním náměstí v Trnavě, aby odstartovala největší automobilovou show na Slovensku s charitativním účelem. Už vysoká účast návštěvníků, kteří se přišli pokochat krásnými a rychlými auty, nastínila, že tento ročník bude daleko úspěšnější než ten minulý.

Za tři dny, od pátku, 11. září, do neděle, 13. září, prošly supersporty sedm míst a téměř tisíc dvě stě kilometrů. Trnava, Zvolen, Košice, Spišská Sobota, Žilina, Trenčín a Nitra tak měli možnost zažít co je to hukot téměř 20 tisíc koňských sil, které čtyřicítka automobilů společně měla. Akci přišli podpořit kvanta lidí, kteří si přišli vychutnat nezapomenutelnou show, o kterou se postarali majitelé vozidel, a kteří přišli zejména podpořit charitativní sbírku určenou pro neurologicky nemocné děti. Společně se na náměstích vybralo rovných 9 802,50 eur, což je tři-a-půl násobně více, než během minulého ročníku. Sbírka však běžela i online – na transparentním účtu, na který bylo možné přispět libovolným příspěvkem či dárcovskou SMS. A současný stav po ukončení eventu Rally Radosti? Nádherných téměř 32 tisíc eur, do kterých neustále přibývají další a další eura, protože sbírka oficiálně běží až do konce října 2020.

V případě, že byste sbírku chtěli podpořit, můžete tak učinit ještě do 31.10.2020. Jak – to se dozvíte na www.rallyradosti.sk. Po ukončení se celková částka rozdělí mezi tři zdravotnické centra na západě, středu a východě Slovenska a vybrané peníze poputují na neurologicky nemocné dětičky. I tento čin samozřejmě organizátoři řádně dokumentují. Proto pokud nechcete, aby vám utekli jakékoliv informace a novinky z dílny Rally Radosti, nezapomeňte sledovat Facebook a Instagram profil Rally Radosti, na kterém momentálně přibývají fotoalba od fotografů z akce, a kde budete moci také později najít přihlášky na příští ročník.